| esube
Kurumsal
Türk Eximbank, 18-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda olacaktır. Siz değerli ihracatçılarımızı da fuar alanındaki standımızda görmekten onur duyarız.
 
Bu yıl 18 – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan, Türkiye’nin önde gelen ticaret fuarlarından 86. İzmir Enternasyonal Fuarı, Ekonomi Bakanlığımızın himayesinde düzenlenecek olup Fuarın bu yılki teması “İnovasyon – Enerji” olarak belirlenmiştir. Bu yılın partner ülkesi Rusya Federasyonu, onur konuğu ili ise Muğla’dır.
 
17 – 18 Ağustos tarihlerinde Swiss Otel’de düzenlenecek olan İzmir Enternasyonel Fuarı etkinlikleri kapsamında, 17 Ağustos 2017 10:00 - 12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan “Eximbank Tanıtım Oturumu” çerçevesinde, desteklerimiz ve ürünlerimiz anlatılacak; siz değerli ihracatçılarımızın sorunları dinlenecek, beklenti ve talepleri alınacaktır.
Öte yandan, yine Swiss Otel’de düzenlenecek olan İzmir Enternasyonel Fuarı etkinlikleri kapsamında, 17 Ağustos 2017 14:30 – 17:00 saatleri arasında “Enerji Yatırımlarının Finansmanında Eximbank’ların Rolü” konulu bir panel düzenlenerek enerji yatırımı yapan firmalarımızın yaşadığı finansman sorunları masaya yatırılacak, firmalarımızın sorunlarına nasıl çare üretilebileceği hususu tartışılacaktır.
 
Bu çerçevede, Türk Eximbank olarak ihracatçılarımızın her daim yanında olma prensibimiz doğrultusunda, 86. İzmir Enternasyonal Fuarı süresince Fuar Alanı / 2. Hol’deki standımızda sizlere kesintisiz hizmet vereceğiz.
 
Siz değerli ihracatçılarımızı gerek  fuar alanındaki standımızda, gerekse İzmir Enternasyonel Fuarı etkinliklerinde bizimle bir arada görmekten onur duyarız.